VÝSLEDKY 2017

Výsledky s mezičasy najdete v ORISu, stručný přehled po kategoriích dole v tabulce.

Mezičasy Muži    Mezičasy Ženy   Mezičasy Příchozí

Kategorie Ženy
Jméno Celkový čas Ztráta
Tichovská Martina 1:02:16
Březinová Marie 1:07:30 +5:14
Kalinová Markéta 1:13:05 +10:49
Kuchařová Rozálie 1:13:56 +11:40
Vyhnálková Barbora 1:17:34 +15:18
Nováková Lenka 1:18:25 +16:09
Lacigová Michaela 1:18:50 +16:34
Městková Kateřina 1:20:33 +18:17
Pilná Bára 1:23:30 +21:14
Lesová Markéta 1:25:03 +22:47
Ouhrabková Radka 1:26:57 +24:41
Mědílková Iva 1:28:19 +26:03
Vaněčková Petra 1:31:14 +28:58
Svobodová Alexandra 1:38:56 +36:40
Rypáčková Dana 1:41:20 +39:04
Šilerová Eva 1:42:28 +40:12
Berglová Lucie 1:44:30 +42:14
Akrmanová Jitka 1:44:44 +42:28
Hanzlíčková Martina 1:48:04 +45:48
Machová Jana 1:50:52 +48:36
Hliňáková Petra 2:17:56 +75:40
Behenská Ingrid 2:27:19 +85:03
Králová Jolana MP
Masopustová Elis MP
Dohnalová Jindra DNS
Grycová Veronika DNS
Štenclová Silvie DNS
Kategorie Muži
Jméno Celkový čas Ztráta
Ludvík Vojtěch 1:07:31
Laciga Radek 1:09:29 +1:58
Štěňha Martin 1:10:14 +2:43
Bogar Kryštof 1:11:07 +3:36
Wohanka Richard 1:15:47 +8:16
Kalina Miroslav 1:15:55 +8:24
Hašek Jan 1:17:31 +10:00
Bezouška Tomáš 1:17:34 +10:03
Kamaryt Tomáš 1:17:59 +10:28
Merenus Štěpán 1:19:42 +12:11
Mišoň Matěj 1:20:38 +13:07
Hasman Ondřej 1:20:49 +13:18
Ludvík Matyáš 1:21:42 +14:11
Kabát Jan 1:24:06 +16:35
Svoboda Petr 1:24:17 +16:46
Havlík Ctibor 1:24:38 +17:07
Štěpánek Martin 1:26:30 +18:59
Geisler Michal 1:26:36 +19:05
Černý Ladislav 1:26:50 +19:19
Kovář Vladimír 1:27:00 +19:29
Kurz Pavel 1:27:11 +19:40
Štáfek Pavel 1:28:26 +20:55
Mach Radovan 1:28:55 +21:24
Tošner Michal 1:29:22 +21:51
Král Jan 1:29:31 +22:00
Kužel Tomáš 1:30:44 +23:13
Buchtík Ondřej 1:31:03 +23:32
Vozka Radim 1:31:21 +23:50
Bogar Leoš 1:32:20 +24:49
Pračka Tomáš 1:33:55 +26:24
Kovář Ondřej 1:34:00 +26:29
Hanovec Petr 1:34:05 +26:34
Vedral Martin 1:34:38 +27:07
Dvořák Josef 1:35:17 +27:46
Jiráček Josef 1:35:21 +27:50
Bartoš Marián 1:35:23 +27:52
Rod Jan 1:35:49 +28:18
Putík Jiří 1:36:09 +28:38
Hruška Tomáš 1:37:14 +29:43
Štochel Miroslav 1:37:17 +29:46
Přibík Martin 1:38:39 +31:08
Čermák Daniel 1:39:07 +31:36
Tuma Matěj 1:42:01 +34:30
Mátl Radek 1:42:29 +34:58
Kozák Jakub 1:42:42 +35:11
Vaněček Jan 1:42:57 +35:26
Duda František 1:43:08 +35:37
Vrbický Tomáš 1:43:33 +36:02
Skála Radim 1:43:48 +36:17
Kolář Tomáš 1:43:56 +36:25
Tušl Martin 1:45:40 +38:09
Wallisch Čenda 1:47:03 +39:32
Cincibus Pavel 1:47:12 +39:41
Urbaník Robert 1:53:32 +46:01
Ohera Karel 1:54:25 +46:54
Ištok Martin 1:56:41 +49:10
Maleček Vít 1:57:58 +50:27
Hřebík Pavel 1:59:38 +52:07
Podivínský Tomáš 2:00:13 +52:42
Otoupalík Jan 2:00:52 +53:21
Meier Milan 2:01:25 +53:54
Přibík Jan 2:01:49 +54:18
Ševčík Matěj 2:02:11 +54:40
Akrman Libor 2:02:30 +54:59
Wald František 2:04:47 +57:16
Marousek Vít 2:08:36 +61:05
Michal Petr 2:10:04 +62:33
Zloský Petr 2:11:25 +63:54
Kuttler Petr 2:11:45 +64:14
Neuwirth Jan 2:16:48 +69:17
Gothard Tomáš 2:21:15 +73:44
Franěk Miroslav 2:23:50 +76:19
Vojtisek Tonda 2:29:54 +82:23
Majner Petr 2:33:38 +86:07
Dušek Daniel 3:00:17 +112:46
Anděl Robert MP
Les Martin MP
Lukáš Jakub MP
Zýka Vít MP
Lukavec Petr DNF
Boháč Radim DNS
Fučík Ivan DNS
Kotrhonz Jan DNS
Šimek Tomáš DNS
Kategorie Přichozí
Jméno Celkový čas Ztráta
Kolář Matyáš 48:26:00
Záruba Karel 50:57:00 +2:31
Bogar Vojtěch 51:45:00 +3:19
Malečková Hana 54:22:00 +5:56
Hlaváčková Klára 55:48:00 +7:22
Hlavová Kateřina 59:06:00 +10:40
Vašáková Marta 1:00:02 +11:36
Andrlová Vendula 1:00:44 +12:18
Cincibusová Jana 1:03:32 +15:06
Kuchař Vladimír 1:04:09 +15:43
Cincibusová Lenka 1:07:23 +18:57
Humešová Lenka 1:10:44 +22:18
Trpálek Jakub 1:11:14 +22:48
Košíková Jitka 1:11:42 +23:16
Volf Karel 1:11:42 +23:16
Schnabl Petr 1:13:00 +24:34
Meier David 1:16:07 +27:41
Dvořáková Hana 1:17:10 +28:44
Pačesová Markéta 1:19:00 +30:34
Klokočník Martin 1:19:39 +31:13
Hlaváček Vojtěch 1:37:17 +48:51
Klíma Jaroslav 1:42:50 +54:24
Schnabl David 1:44:14 +55:48
Mojdl Ivan 1:48:18 +59:52
Dvořáková Veronika 1:56:58 +68:32
Mojdl Karel 1:58:14 +69:48
Beneš Petr MP
Kužel Jan MP
Machová Karolína MP
Števica Mojmír MP
Vojtíková Lenka MP
Adrián Petr DNS
Andrle Jakub DNS
Burian Ladislav DNS
Pohořalá Karolína DNS
Pohořalý Dobroslav DNS
Kategorie Děti
Jméno Celkový čas Ztráta
Šiler Štěpán 11:48
Ouhrabka Vít 12:05 +0:17
Andrle Hynek 13:10 +1:22
Mach David 13:21 +1:33
Kalinová Lisa 14:29 +2:41
Anděl Robin 14:42 +2:54
Kalinová Ella 15:04 +3:16
Malečková Pavlína 16:16 +4:28
Pačes František 16:36 +4:48
Humešová Eliška 17:24 +5:36
Vojtíková Tereza 18:56 +7:08
Pačes Vítězslav 19:21 +7:33
Szoke Jakub 19:58 +8:10
Dvořáková Lucie 22:58 +11:10
Kirchnerová Tereza 24:39:00 +12:51
Nikolaidesová Klára 25:54:00 +14:06
Duda Viktor 29:32:00 +17:44
Müllerová Karla 31:43:00 +19:55
Ouhrabková Bára 31:51:00 +20:03
Bartošová Natálie DNS