STARTOVKA SOBOTA

 

Startovka Middlong – Sobota

Muži (startovní čas-startovní číslo-jméno-klub-SI čip)
11:00
6
Bezouška Tomáš
SPC
8660502
11:00
9
Bogar František
No club
8663183
11:00
15
Geisler Michal
SPC
8667508
11:00
23
Hejna Jiří
SPC
8663134
11:00
17
Hruška Tomáš
ABR
8656726
11:00
12
Chmelař Lukáš
XHK
8663200
11:00
18
Jašek Petr
ABR
8662350
11:00
4
Kalina Miroslav
SPC
8660587
11:00
24
Kareis Martin
11:00
20
Král Jan
XBM
8645929
11:00
1
Laciga Radek
VSP
8656559
11:00
5
Ludvík Matyáš
STB
8660584
11:00
22
Mach Ramach
OKP
8631586
11:00
14
Maňásek Josef
SVR
8663164
11:00
13
Müller Pavel
JEP
9102090
11:00
7
Smrt Martin
EKP
8631579
11:00
21
Svoboda Petr
SLA
8654898
11:00
8
Štáfek Pavel
SKL
11:00
2
Štěňha Martin
SPC
8667520
11:00
3
Štěpánek Martin
TBM
888616
11:00
10
Štochel Miroslav
MFP
2081364
11:00
11
Tišnovský Martin
TBM
8663201
11:00
19
Tuma Jaroslav
SJC
8001607
11:00
16
Vacek Jan
SPC
681881
11:10
26
Bartoš Marian
No club
887933
11:10
31
Bogar Leoš
BOR
515014
11:10
46
Břeň Daniel
SKL
8644874
11:10
34
Havlík Ctibor
No club
2075630
11:10
41
Hruška Miloslav
750
7201199
11:10
33
Kabát Jan
EKP
886298
11:10
30
Kolář Rudolf
ABR
8663187
11:10
32
Kužel Tomáš
No club
515098
11:10
35
Laciga Zdeněk
VSP
2111768
11:10
27
Merenus Štěpán
SPC
8660500
11:10
29
Nedopilek David
ABR
8663195
11:10
25
Odvody Zdeněk
XPU
828384
11:10
45
Patka Miroslav
BOR
8304110
11:10
39
Pračka Tomas
RIC
448935
11:10
38
Přibík Jan
PGP
51631
11:10
42
Přibík Martin
PGP
8660501
11:10
40
Rod Jan
VSP
2088220
11:10
37
Švarcbach Jan
No club
11:10
44
Tuma Matěj
SJC
8001809
11:10
47
Urbaník Robert
VLI
8662745
11:10
43
Vedral Martin
SPC
7210120
11:10
48
Vojtěch Richard
Bli
8307
11:10
36
Wallisch Čenda
No club
11:10
28
Wohanka Richard
No club
7260008
11:20
52
Bloudek Petr
No club
428259
11:20
67
Cincibus Pavel
FSP
8669
11:20
54
Dvořák Josef
No club
682615
11:20
55
Janda Luboš
CHT
888637
11:20
49
Kuchař Vladimír
No club
8404
11:20
61
Kuttler Petr
No club
11:20
53
Ludvík Petr
570
682361
11:20
60
Majner Petr
No club
7211286
11:20
62
Michal Petr
No club
11:20
71
Němec Luboš
ABR
7207706
11:20
64
Oberhofer Ales
No club
11:20
57
Ohera Karel
Bli
2019239
11:20
65
Opalecký Radek
No club
11:20
63
Pelnář Jiří
No club
11:20
58
Sedlecký Robert
No club
7209479
11:20
68
Skála Radim
No club
2080980
11:20
50
Stefanik Ivan
No club
11:20
56
Šimek Tomáš
FSP
1403434
11:20
66
Veselý Robin
No club
11:20
51
Vojtášek Jan
ABR
352328
11:20
59
Wald František
FSP
7210122
11:20
69
Zloský Petr
No club
11:20
70
Zúbek David
No club
11:20
72
Žák Pavel
ABR
8662295
11:30
81
Akrman Libor
No club
11:30
83
Franek Miroslav
No club
11:30
84
Fučík Ivan
No club
11:30
85
Gothard Tomáš
No club
11:30
86
Hladik Martin
No club
11:30
73
Chamrada Dusan
GIG
2051543
11:30
76
Ištok Martin
Bli
2019222
11:30
75
Kolář Tomáš
SLA
887615
11:30
74
Kozák Jakub
No club
428274
11:30
87
Maroušek Vít
No club
11:30
77
Mátl Radek
RIC
2035153
11:30
90
Otoupalík Jan
TBM
53116
11:30
80
Ouhrabka Jakub
SPC
9200528
11:30
82
Rambo .
No club
11:30
79
Ševčík Matěj
No club
2073671
11:30
78
Vaněček Jan
ZUP
2069047
11:30
88
Vojtisek Antonin
No club
11:30
89
Vrbický Tomáš
No club
Ženy (startovní čas-startovní číslo-jméno-klub-SI čip)
11:05
9
Abelová Ivana
STB
8660583
11:05
6
Bogarová Adélka
No club
682103
11:05
4
Haltof Ewa
ABR
1436949
11:05
2
Hrdinová Marie
785
8660472
11:05
7
Kalinová Markéta
SPC
8629752
11:05
10
Košíková Jitka
VSP
887910
11:05
12
Králová Jolana
TBM
8635873
11:05
5
Králová Vilma
TBM
8636189
11:05
3
Lacigová Michaela
No club
887608
11:05
11
Lukavcová Ivana
SMR
8656749
11:05
8
Mědílková Iva
SPC
8667533
11:05
1
Tichovská Martina
VSP
920677
11:15
14
Akrmanová Jitka
SPC
2118493
11:15
18
Gybasova Kristina
No club
2103713
11:15
19
Hliňáková Petra
No club
11:15
17
Chamrada Natali
GIG
2069080
11:15
21
Králová Dana
XBM
446404
11:15
24
Lacigová Marie
VSP
246899
11:15
15
Nováková Lenka
EKP
8660580
11:15
22
Odvodyová Šárka
XPU
835307
11:15
23
Tumová Jana
SJC
8001802
11:15
20
Veličková Monika
ABR
7201773
11:15
13
Vostrá Jindra
No club
8635828
11:15
16
Zemková Helena
SLA
425546
11:25
28
Berglová Lucie
ZUP
8631577
11:25
29
Fárková Katka
No club
11:25
27
Kolářová Michaela
SLA
8654897
11:25
25
Rypáčková Dana
SPC
218783
11:25
26
Sládková Tereza
No club
Příchozí (startovní čas-startovní číslo-jméno-klub-SI čip)
11:01
1
Geisler Richard
SPC
7205029
11:02
2
Števica Mojmír
No club
11:03
3
Behenská Ingrid
No club
11:04
4
Šídlová Věra
No club
11:05
5
RESERVE
11:06
6
Bergerová Yvonne
No club
11:07
7
Trojan Václav
No club
11:08
8
Novák Jan
11:09
9
Volf Karel
No club
11:10
10
RESERVE
11:11
11
Hlušička Tomáš
No club
11:12
12
Bulíček Martin
11:13
13
Doubrava Jan
No club
11:14
14
De Heij Kolářová Margita
735
2095933
11:15
15
RESERVE
11:16
16
Adrian Petr
No club
11:17
17
Beneš Petr
No club
11:18
18
Šimerka Jan
No club
2067935
11:19
19
Zaruba Karel
No club
11:20
20
RESERVE
11:21
21
Bloudková Lucie
No club
11:22
22
Králová Denisa
TBM
1403420
11:23
23
Zemková Pavlína
SLA
436970
11:24
24
Arnoštová Veronika
DOR
434596
11:25
25
RESERVE
11:26
26
Havlová Tereza
KNC
420403
11:27
27
Havlová Eva
KNC
420401
11:28
28
Čadil Jan
No club
53267
11:29
29
Patka Kryštof
BOR
8304111
11:30
30
RESERVE
11:31
31
Vosecká Veronika
No club
11:32
32
Mojdl Ivan
5QZ
11:33
33
Mojdl Karel
5QZ
11:34
34
Vašáková Marta
No club
11:35
35
Šimerka Jakub
PGP
682658
11:36
36
Schus Martin
No club
2135190
11:37
37
Hlaváčková Klára
No club
2081363
11:38
38
Hlaváček Vojtěch
No club
2084997
11:39
39
Volek Robin
KNC
52257
11:40
40
Kužel Jan
No club
446429
11:41
41
Kirchmann Miloš
No club
51748
11:42
42
Kuželová Michaela
No club
211539
11:43
43
Kadlecová Tereza
VEY
8656571
11:44
44
Cincibusová Jana
No club
8665
11:45
45
Hejnová Aneta
SPC
8660588
11:46
46
Vakant P
11:47
47
Šimerka Ondřej
PGP
2801019
11:48
48
Cincibusová Lenka
FSP
8666
11:49
49
Kadlec Luděk
VEY
207806
11:50
50
Lacigová Ivana
595
7003023
11:51
51
Kabát Martin
PGP
2099511
11:52
52
Rod Matyáš
VSP
2075699
11:53
53
Arnošt Kamil
DOR
2044896
11:54
54
Meier David
VLI
7003010
11:55
55
Žák Jakub
ABR
7003003
Děti (jen pro kontrolu přihlášených, startovka až na startu)
1204
Andrlová Hana
No club
1156
Bergl Jonáš
201
1131
Bloudková Veronika
No club
1025
De Heij Robert
800
448936
1104
Drbohlavová Majda
No club
1083
Hlaváčková Lucie
No club
1100
Horák Kryštof
No club
1183
Kalinová Ella
SPC
515458
1184
Kalinová Lisa
SPC
515409
1136
Kazdová Rozárie
SJC
8040713
1097
Mach David
VSP
52755
1174
Müllerová Karla
No club
53266
1029
Ouhrabka Vít
SPC
2035145
1030
Ouhrabková Bára
SPC
2031372
1153
Patka Marek
BOR
8304112
1111
Rodová Anežka
VSP
2081382
1205
Schusová Eliška
No club
1203
Schusová Marie
No club
1207
Stefanik Matus
No club
1132
Szoke Jakub
No club
1117
Ševčíková Linda
EKP
2051473
1193
Tuma Lukáš
SJC
8001103
BM
11:01
1155
Bergl Tomáš
No club
7202860
BP
11:06
1080
Nosál Stanislav
LBE
8805
11:11
1064
Andrle Jakub
No club
11:16
1033
Vaněčková Petra
ZUP
515411

 

Created by MeOS 3.5.916 (U2): 2.11.2018 2:51:22