Rozpis 2016

MAUDICUP 2016

8. ročník otevřeného MTBO závodu

Pořadatel Oddíl orientačních sportů TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy, ve spolupráci se společností MAUDI s.r.o.
Datum Sobota 5. listopadu 2016
Centrum Kostelec nad Černými lesy,
Černokostelecký zájezdní pivovár
www.pivovarkostelec.cz
49.9979903N, 14.8649086E
Kategorie M – muži, Ž – ženy, P – příchozí (orientačně i fyzicky méně náročná trať),  D – děti (pro děti do 10 let, fáborky)
Trať Čas vítěze kolem hodiny, muži trochu déle… Bude upřesněno v pokynech. Závodí se dle platných pravidel MTBO, viz http://www.mtbo.cz/dokumenty/Pravidla_MTBO.pdf
Přihlášky Závodníci registrovaní v ČSOS se mohou přihlašovat přes ORIS (zde), pro ostatní závodníky z řad veřejnosti je připraven přihláškový formulář v sekci Přihlášky. Přihláška je platná až po jejím potvrzení. Přihlášky budou ukončeny v neděli 30.10.2016 ve 23:59. Přihlášky po termínu pouze podle možností pořadatele! Po uzavření přihlášek se dohlašujte e-mailem na prihlasky@maudi.cz, nebo SMS na tel. 777 116 129.
Startovné Kategorie muži, ženy, příchozí – 150 Kč, děti 50Kč. Po termínu přihlášek, tj. od 31.10.2016 zvýšené startovné 200 Kč !
Půjčovné Zapůjčení SI čipu 30 Kč, u neregistrovaných závodníků bude vybrána vratná záloha 800 Kč.
Platby Startovné předem bezhotovostním převodem na číslo účtu 1021822219/6100, variabilní symbol 20161105, specifický symbol:

  • pro hromadné platby číslo oddílu podle adresáře ČSOS,
  • pro jednotlivce (vlastníky čipu) číslo SI čipu, jinak rodné číslo.

Do poznámky (zprávy pro příjemce) jméno nebo oddíl (v případě hromadné platby za víc závodníků). Hotově na místě při prezentaci jen po dohodě s pořadatelem.

Obědy a půjčovné za SI čip hotově při prezentaci. Neregistrovaní závodníci nezapomeňte při půjčování čipu na zálohu 800 Kč.

Systém ražení SportIdent
Prezentace V centru závodu od 9:00 do 10:30.
Start Skupinový ve vlnách (v rámci jedné minuty odstartuje vždy několik závodníků ze stejné kategorie, každý závodník může mít jinou variantu tratě – tzv. systém hagaby, podrobnosti budou vysvětleny v Pokynech), 00 = 11:00, vzdálenost do 3 km od centra.
Terén Mírně kopcovitý, smíšený les, střední hustota cest.
Mapa Pro MTBO „Dobrotivý Brník“, stav říjen 2016, měřítko 1:10000, ekvidistance 2 m. Mapa nebude vodovzdorně upravena.
Dětský závod V rámci Maudicupu se uskuteční opět závod pro nejmenší závodníky. Start intervalový, trať vyznačená fáborky, mechanické ražení kleštěmi.
Závod proběhne v lesoparku bývalého sanatoria, přesun do místa závodu a zpět proběhne hromadně pod dozorem pořadatelů. Sraz závodníků v centru přibližně v 11:30.
Přihlašování stejným způsobem jako u ostatních kategorií. Děti přihlášené až na místě budou startovat na konci startovního pořadí.
Vyhlášení výsledků V centru závodu po dojezdu posledního klasifikovaného závodníka. Čas bude upřesněn v Pokynech. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, pro ostatní šance na pěkné ceny v tombole!!!
Parkování Na parkovišti u pivovaru, v Českobrodské ulici a na odstavném parkovišti pod náměstím. Respektujte pokyny pořadatelů a potřeby místních obyvatel.
Stravování V přihlášce na závod si můžete předem objednat také následující jídla:

  • Hovězí guláš se zeleninovým posypem a houskovým knedlíkem (125 Kč)
  • Pečené kuře s vařeným bramborem a malou zeleninovou oblohou (89 Kč)
  • Zapékané těstoviny s brokolicí a sýrem (89 Kč)

Na místě lze dále vybírat ze široké nabídky občerstvení pivovarského hostince.

Dětská školka Hlídání dětí bude zajištěno v centru závodu. Minimální věk dětí do školky jsou 2 roky. Prosíme, odkládejte děti do školky pouze po dobu vašeho závodu.
Obecné info Na místě bude možné za poplatek zapůjčení mapníků Autopilot. Doporučujeme rezervaci předem – více informací a kontakt na www.mapholders.cz.

Mytí kol v centru (systém lavory, smetáček a hadice) s ohledem na prostředí pivovarského dvora.

Pro zájemce je možno zajistit prohlídku pivovaru.

Ubytování před/po závodě není pořadatelem zajištěno. V případě zájmu o ubytování se můžete individuálně obrátit například na tato zařízení:

Web www.maudicup.cz