Rozpis

 

MAUDICUP 2018

10. ročník otevřeného MTBO závodu

Pořadatel Oddíl orientačních sportů TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy
Datum Sobota 3. a neděle 4 listopadu 2018
Centrum Černokostelecký pivovár

Kostelec nad Černými lesy, Českobrodská 17

49.997894, 14.864850

Kategorie M – muži, Ž – ženy, P – příchozí (orientačně i fyzicky méně náročná trať),  D – děti (pro děti do 10 let, fáborky), BM – muž běžci, – ženy běžci, BP – příchozí běžci
Trať 3. 11. – middlong – čas vítěze cyklisty 60 – 70 min

4. 11.- middlsprint – čas vítěze cyklisty 30 – 40 min,

Jedná se o odhad, který Pokyny ještě upřesní.

Cyklisti závodí dle platných pravidel MTBO, viz http://www.mtbo.cz/dokumenty/Pravidla_MTBO.pdf

Běžci závodí dle platných pravidel OB (orientační běh) na mapě s klasifikací MTBO.

Přihlášky S ohledem na nutnost pořadatelů zjednodušit zpracování přihlášek se všichni, registrovaní i neregistrovaní, závodníci budou přihlašovat pomocí  samostatného formuláře. Odkazy na oba externí přihlašovací formuláře budou zveřejněny po spuštění přihlášek. Přihláška je platná až po úhradě startovného.  Potvrzení platby bude zveřejněno v tabulce přihlášených závodníků. Přihlášky budou ukončeny v neděli 28.10.2018 ve 23:59. Přihlášky po termínu pouze podle možností pořadatele! Po uzavření přihlášek se dohlašujte emailem na prihlasky@maudi.cz, nebo SMS na tel. 739 540 739.
Startovné Kategorie Muži, Ženy, Příchozí (MTBO i OB) – za každý závod 150 Kč, Děti 50Kč. Po termínu přihlášek, tj. od 29.10.2018 zvýšené startovné 200 Kč (kromě dětí) ! Přihláška je platná po odeslání platby na účet a po potvrzení pořadatelem.
Půjčovné Zapůjčení SI čipu 30 Kč/závod, zapůjčení SIAC čipu za 70 Kč/závod, u neregistrovaných závodníků bude při prezentaci vybrána vratná záloha 800 Kč, resp. 1000 Kč u SIAC.
Platby Startovné předem bezhotovostním převodem na číslo účtu 1021822219/6100, variabilní symbol 20181103 pouze sobotní závod, 20181104 pouze nedělní závod a 2018110304 oba závody, specifický symbol:

§  pro hromadné platby číslo oddílu podle adresáře ČSOS,

§  pro jednotlivce (vlastníky čipu) číslo SI čipu,

§  jinak rodné číslo.

Do poznámky (zprávy pro příjemce) jméno nebo oddíl (v případě hromadné platby za víc závodníků). Hotově na místě při prezentaci jen po dohodě s pořadatelem.

Půjčovné za SI čip hotově při prezentaci. Neregistrovaní závodníci nezapomeňte při půjčování čipu na zálohu 800 Kč.

Objednané obědy si hradí v restauraci každý sám.

Systém ražení SIAC – bezkontaktní ražení – více zde
Prezentace V centru závodu v sobotu od 9:00 do 10:30, v neděli od 8:00 do 9:30
Start Sobota hromadný ve vlnách, 00 = 11:00, vzdálenost do 5 km od centra závodu

Neděle intervalový 00 = 10:00, vzdálenost do 500 m od centra závodu

Terén Sobota – mírně kopcovitý, převážně listnatý les, střední hustota cest.

Neděle – městský park a ulice města

Mapa Sobota Kostelecký motýlek

Předchozí mapy Peklov a Šembera, aktualizace září-říjen 2018

Měřítko 1:15000  Mapa nebude vodovzdorně upravena.

 

Neděle Kostelecká jitrnice

Měřítko 1:8000  Mapa nebude vodovzdorně upravena

Dětský závod V rámci MaudiCupu se uskuteční opět závod pro nejmenší závodníky (pouze v sobotu!). Start intervalový, trať vyznačená fáborky, mechanické ražení kleštěmi.
Přesun dětských závodníků na start a zpět proběhne hromadně pod dozorem pořadatelů. Sraz malých závodníků v centru přibližně v 11:30.
Přihlašování stejným způsobem jako u ostatních kategorií. Děti přihlášené až na místě budou startovat na konci startovního pořadí. Startovné pro přihlášené děti na místě se nenavyšuje.
Vyhlášení výsledků V centru závodu po dojezdu posledního klasifikovaného závodníka. Čas bude upřesněn v Pokynech. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, pro ostatní šance na pěkné ceny v tombole!!!
Parkování Na parkovišti za pivovarem, po zaplnění kapacity na rozlehlém parkovišti ve dvoře pod náměstím, a poté v ulicích města.  Respektujte pokyny pořadatelů a potřeby místních obyvatel.
Stravování V přihlášce na závod si můžete předem objednat také tři jídla. Konkrétně budou upřesněna i s cenou, ale můžete počítat s něčím jako:

§  Smažený sýr, vařený brambor

§  Guláš, houskový knedlík, cibule

§  Smažený kuřecí řízek, vařený brambor

Obědy si hradí si každý sám, do přihlášky uvádějte z důvodu dostatečných zásob restaurace.

Na místě lze dále vybírat z nabídky občerstvení restaurace.

Dětská školka Hlídání dětí bude zajištěno v centru závodu. Minimální věk dětí do školky je 2 roky. Prosíme, odkládejte děti do školky pouze po dobu vašeho závodu.
Obecné info Na místě bude možné za poplatek zapůjčení mapníků Autopilot. Doporučujeme rezervaci předem – více informací a kontakt na www.mapholders.cz.

Mytí kol v centru bude upřesněno v Pokynech.

Ubytování před/po závodě není pořadatelem zajištěno. V případě zájmu o ubytování využijte nabídky možností Kostelce nad Černými lesy, kterou uvádíme na webu závodu.

Web www.maudicup.cz