Rozpis

MAUDICUP 2017rozpis v PDF .

MAUDICUP 2017

9. ročník otevřeného MTBO závodu

Pořadatel Oddíl orientačních sportů TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy, ve spolupráci se společností MAUDI s.r.o.
Datum Sobota 4. listopadu 2017
Centrum Svojetice, Master Horse Club
www.masterhorseclub.cz
Kategorie M – muži, Ž – ženy, P – příchozí (orientačně i fyzicky méně náročná trať),  D – děti (pro děti do 10 let, fáborky)
Trať Čas vítěze kolem hodiny, muži trochu déle… Bude upřesněno v pokynech. Závodí se dle platných pravidel MTBO, viz http://www.mtbo.cz/dokumenty/Pravidla_MTBO.pdf
Přihlášky Závodníci se mohou přihlašovat přes ORIS (zde). Pokud nebude systém použitelný pro neregistrované, budou se přihlašovat pomocí  samostatného formuláře. Přihláška je platná až po jejím potvrzení. Přihlášky budou ukončeny v neděli 29.10.2017 ve 23:59. Přihlášky po termínu pouze podle možností pořadatele! Po uzavření přihlášek se dohlašujte e-mailem na prihlasky@maudi.cz, nebo SMS na tel. 739 540 739.
Startovné Kategorie muži, ženy, příchozí – 150 Kč, děti 50Kč. Po termínu přihlášek, tj. od 30.10.2017 zvýšené startovné 200 Kč !
Půjčovné Zapůjčení SI čipu 30 Kč, u neregistrovaných závodníků bude při prezentaci vybrána vratná záloha 800 Kč.
Platby Startovné předem bezhotovostním převodem na číslo účtu 1021822219/6100, variabilní symbol 20171103, specifický symbol:

  • pro hromadné platby číslo oddílu podle adresáře ČSOS,
  • pro jednotlivce (vlastníky čipu) číslo SI čipu, jinak rodné číslo.

Do poznámky (zprávy pro příjemce) jméno nebo oddíl (v případě hromadné platby za víc závodníků). Hotově na místě při prezentaci jen po dohodě s pořadatelem.

Půjčovné za SI čip hotově při prezentaci. Neregistrovaní závodníci nezapomeňte při půjčování čipu na zálohu 800 Kč.

Objednané obědy si hradí v restauraci každý sám.

Systém ražení SportIdent
Prezentace V centru závodu od 9:00 do 10:30.
Start 00 = 11:00, vzdálenost do 500 m od centra

Intervalový, v jedné minutě startují vždy závodníci různých kategorií.

Terén Mírně kopcovitý, převážně listnatý les, střední hustota cest.
Mapa Pro MTBO „Po stopách Mistrů“, mapa z Decathlon MČR MTBO červen 2017, aktualizace říjen 2017

Měřítko 1:10000  Mapa nebude vodovzdorně upravena.

Dětský závod V rámci Maudicupu se uskuteční opět závod pro nejmenší závodníky. Start intervalový, trať vyznačená fáborky, mechanické ražení kleštěmi.
Závod proběhne na kraji závodního prostoru ostatních kategorií, přesun dětských závodníků na start a zpět proběhne hromadně pod dozorem pořadatelů. Sraz závodníků v centru přibližně v 11:30.
Přihlašování stejným způsobem jako u ostatních kategorií. Děti přihlášené až na místě budou startovat na konci startovního pořadí. Startovné pro přihlášené děti na místě se nenavyšuje.
Vyhlášení výsledků V centru závodu po dojezdu posledního klasifikovaného závodníka. Čas bude upřesněn v Pokynech. Pro vítěze jsou připraveny hodnotné ceny, pro ostatní šance na pěkné ceny v tombole!!!
Parkování Na parkovišti před restaurací Master Horse Clubu, po zaplnění kapacity na okolních cestách a ulicích obce. Platí přísný zákaz vjíždět do areálu Master Horse Club, vyjma prostoru před restaurací. Respektujte pokyny pořadatelů a potřeby místních obyvatel.
Stravování V přihlášce na závod si můžete předem objednat také následující jídla:

  • Smažený sýr, vařený brambor
  • Kančí guláš, houskový knedlík, cibule
  • Smažený kuřecí řízek, vařený brambor
  • Lívanečky s lesním ovocem s créme frache a čokoládovou drobenkou

Ceny budou upřesněny (max 135 Kč, lívanečky 75 Kč), hradí si každý sám.

Na místě lze dále vybírat z nabídky občerstvení restaurace.

Dětská školka Hlídání dětí bude zajištěno v centru závodu. Minimální věk dětí do školky je 1 rok. Prosíme, odkládejte děti do školky pouze po dobu vašeho závodu.
Obecné info Na místě bude možné za poplatek zapůjčení mapníků Autopilot. Doporučujeme rezervaci předem – více informací a kontakt na www.mapholders.cz.

Mytí kol v centru bude upřesněno v Pokynech.

Ubytování před/po závodě není pořadatelem zajištěno. V případě zájmu o ubytování se můžete individuálně obrátit na provozovatele Master Horse Clubu http://www.masterhorseclub.cz/ubytovani. Pro účastníky závodu nabízí o tomto víkendu zvýhodněnou cenu.

Web www.maudicup.cz