Poprvé v historii posouváme MAUDICUP :-(

Zdravíme všechny naše věrné i nové závodníky a příznivce!

MAUDICUP BUDE, ALE POZDĚJI.

Dlouze jsme zvažovali a kreativně vymýšleli možné varianty, které by umožnily vyhovět vládním nařízením a přitom uspořádat MTBO zavírák sezóny MAUDICUP.  Omezení jsou bohužel tak razantní, že by to nebyl MaudiCup, jak ho znáte: s dětskou tratí, s tombolou, s vyhlášením a přátelskou atmosférou a sociálním kontaktem.

A tak nezbývá, než termín  posunout. Na kdy? Na nejbližší možné datum, kdy to půjde.

Sledujte náš web i FB! Věříme, že se v lesích u Kostelce brzy uvidíme.

 

 

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Poprvé v historii posouváme MAUDICUP :-(

Startovky

Startovky najdete v systému ORIS:

(startovní pořadí dětské kategorie bude určeno před závodem)

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Startovky

Vydány pokyny

Čtěte pozorně pokyny k sobotnímu Maudi Cupu! Především, kdo ještě nejel tratě hagaby, věnujte pozornost výkladu a názornému obrázku. Starty ve vlnách výkonostně podobně zdatným závodníkům umožňují napínavý dojezd do cíle se soupeři v zádech.

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vydány pokyny

POZOR POZOR přihlášky na MAUDICUP prodlouženy do dnešní půlnoci!

POZOR POZOR!!! S ohledem na prodloužený víkend jsme se rozhodli posunout termín přihlášek do dnešní půlnoci, tj. do 28.10. 23:59. Přihlaste se a užijte si poslední MTBO závod sezony v lesích u Kostelce nad Černými lesy. MAUDICUP aneb memoriál mojí babičky má tu výhodu, že počasí shora hlídá babička, takže nehleďte na předpověď, pršet nebude.

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POZOR POZOR přihlášky na MAUDICUP prodlouženy do dnešní půlnoci!

Termín letošního MaudiCupu stanoven na 2.11.

Zahajujeme druhou dekádu pořádání podzimního zavíráku MTBO sezóny v okolí Kostelce nad Černými lesy – MAUDICUP aneb memoriál mojí babičky. Tentokrát budou závodníci brázdit „růžové rokle“ a snad se nevykoupou v „kachní louži“.

Sledujte koncem září novinky na webu a v rozpise se dozvíte víc.

Těšíme se na vás 2. listopadu.

Tým pořadatelů KNC

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Termín letošního MaudiCupu stanoven na 2.11.

Asi vás zajímá, co vás čeká v lese a ve městě

Parametry tratí pro všechny kategorie na oba závody najdete tady.

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Asi vás zajímá, co vás čeká v lese a ve městě

Mapka důležitých míst závodů

Všichni závodníci obdrží na prezentaci mapku s vyznačenými sobotními i nedělními starty a cíli, najdou zde lokality k parkování a také zakázaný prostor, do kterého před samotným závodem nesmějí závodníci vstupovat.

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Mapka důležitých míst závodů

Tipy na nocleh


Všichni jste srdečně zváni na pozávodní večírek. A pokud ještě nevíte, kam hlavu složíte, dovolujeme si vám dát pár tipů na ubytování v Kostelci a okolí.

Neověřovali jsme, zda mají volno, spíš nabízíme seznam odkazů, abyste to nemuseli sami hledat.

Na stránkách města se nabízí toto ubytování: http://www.kostelecncl.cz/ubytovani/ds-1145

Samotný pivovár nabízí svou ubytovací kapacitu zde http://www.pivovarkostelec.cz/ubytovani

Kousek za Kostelcem na Vyžlovce, můžete zkusit http://www.hotel-vyzlovka.cz/

V sousedních Kozojedech nabízí ubytování hotel Na Závisti http://www.hotelnazavisti.cz/.

Na druhou stranu od Kostelce můžete zkusit štěstí v Českém Brodě (10 km od Kostelce), třeba zde https://www.ukostela.cz/ nebo tady http://hotelapeyron.cz/.

Určitě jsou i další možnosti, hoďte to do googlu. 🙂

 

 

 

 

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tipy na nocleh

Vyhlášení výsledků a večerní program

 Určitě vás zajímá, co se bude dít po sobotním závodě.

Stálí účastníci MaudiCupu vědí, že jen co budou jasné výsledky, vyhlásíme je v prostoru centra. Nikdy na nic nečekáme, hlavně kvůli dětem, ty se na své ceny těší nejvíc. Ale i ostatní závodníci, kteří se neprobojují na stupně vítězů, mají vždycky šanci na pěkné ceny v bezprostředně následující tombole. Bude to tak i letos. Bonusem bude krátké shrnutí předchozích ročníků, pár statistik, fotek a tak. Předpokládáme, že díky hromadným startům vyhlášení výsledků MaudiCupu a tombola proběhnou dřív, než obvykle. Přesný čas uvedeme v pokynech.

No, a co dál? Tím zdaleka neskončíme.

Od 18 hodin zahájíme večerní program, jehož součástí bude hned v úvodu vyhlášení výsledků Českého poháru MTBO pro rok 2018. Než začne samotný ceremoniál, který proběhne v režii vedení sekce MTBO ČSOS a bude samozřejmě otevřený veřejnosti, fanouškům, zvědavcům a ostatním, můžete se těšit na fotoreportáž z uplynulé závodní sezóny ČP.

Následovat bude živá hudba, k poslechu i tanci, na kterou jste také srdečně zváni. Od 20:30 nastoupí Jirka Řehulka a Malý Beat, po nichž bude následovat už avizovaný EŠUS. Hrát budou cca do 23 hod. a pokud bude zájem účastníků pokračovat v afterparty, reprodukovaná hudba zajistí doprovod k vašemu dalšímu veselí.

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Vyhlášení výsledků a večerní program

Kdo si poveze domů letošní poháry?

Kulaté výročí, kulatý pohár – jak jinak, když ho ti nejlepší převezmou v pivovaru.

Originální designové poháry pro nás vyrábí keramika Fajt, kde si můžete podobné stylové kousky koupit, pokud byste zrovna nevyhráli. 🙂

Kdo si tedy letos pohár vybojuje? Pokud se závodu zúčastní světová MTBO jednička 2018 Martinka Tichovská, má určitě velkou šanci, že obtěžká svou poličku s těmi předchozími. Ale do finálních výsledků favoritů závodu není nikdy nic v kapse.

No, a ten chlapský Maudi tuplák? Čí pak asi bude? Můžete tipovat ze seznamu přihlášených. Šanci mají top závodníci Elity, Áčkaři, ale i junioři.

Letos přijede díky vyhlašování Českého poháru podstatně víc reprezentantů než obvykle a utkají se navíc napříč věkem ve dvou kategoriích Mužů a Žen. Takže to bude určitě napínavé.

Rubriky: mix | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kdo si poveze domů letošní poháry?